Na kontaktoni

Porta e fabrikës elektronike Mingxing
LOGO e kompanisë

Mingxing Electronic (Dongguan) Co., Ltd

Një prodhues profesionist i vulosjes metalike OEM & ODM

Adresë

Parku Industrial Xiayicun, Qyteti Shijie, Dongguan,

Guangdong, Kinë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni